Kool oli tundmatuseni muutunud oma tavapärasest olekust kõige sõbralikumaks hooneks. Kõiki seinu katsid südamed ja head ning sõbralikud mõtted. Võimalus oli joonistada ilusaid pilte ja kirjutada mõtteid Paide Gümnaasiumile iga korruse koridoris. Samuti lahendada mõistatusi ning teha pilti fotoseinaga või Fotoboxis. Õpilased olid samuti riietunud päevale omaselt punasesse ja roosasse.
Alates esmaspäevast oli avatud sõbrapäevakohvik, kust sai osta kodutehtud küpsetisi. Avatud oli õpilastele sõbralikuima õpetaja valimine.
Kolmapäeval kuulutati välja 2018 aasta sõbralikuim õpetaja, kelleks sai Lorina Kukk. Palju õnne!
Samuti said tunnustatud iga klassi sõbralikuim poiss ja tüdruk tänukirja ja šokolaadiga.
Sõbrafoto võistlusel ” Kõige parem sõber” sai tunnustatud:
poistekoori foto, Ade Briana Nurk fotoseeria, Eliise Salmu foto, Kaire Õlge ja Barbi Valdmanni foto, Teele Eliise Toom, Eliise Randmaa.
Hommikust alates sai igaüks panna sõbrapostkasti oma kaardid ja kingid sõpradele, mis jõudsid tänu usinatele abilistele õigete inimeste kätte. Samuti oli võimalus soetada sõbrale või kallimale roosipangast roos.
Võib kindlalt öelda, et Sõbrapäev oli edukas ning iga sõber sai seda nautida.
Kiidusõnad Paide Gümnaasiumi Õpilasesinduse, kes ürituse planeeris ja korraldas. Kiitus tublidele liikmetele, kes aitasid eeltöid tehes ning sõbrapäeva sujuvaks toimimiseks.
Suur tänu teile hea koolipere, kes te oma rõõmsa osalemisega sõbrapäeva nii toredaks tegite!

#pgsõbrapäev
#paidegümnaasium

Damaria Ly Tambla
Õpilasesinduse president

Fotol: Sõbrapäeva korraldajad