Järvamaa Rajaleidja keskus kutsub teemaõhtule:  „Lastele oskuste õpetamine, mis soodustab nende toimetulekut raskusi valmistavates olukordades“, mis toimub 05.detsembril, esmaspäeval, kell 17.30 – 18.45 Järvamaa Rajaleidja keskuses (Pärnu 54, Paide).

Teemaõhtu keskmeks saab olema lastele oskuste õpetamine, mis soodustab nende toimetulekut raskusi valmistavates olukordades. Tihtipeale räägitakse väljakutsuva ja olukorrale sobimatu käitumise ja toimetuleku puhul lapse käitumisraskustest ja probleemidest. Küll aga võiks seda käsitleda hoopis teatud oskuste puudumisena ehk sellena, et laps ei ole veel selgeks saanud oodatud viisil antud olukorras toimima. Teemaõhtu eesmärk on käsitleda ja esitada võimalusi, kuidas probleemist saaks võimalus õpetada lapsele paremaid oskusi ja seeläbi tema toimetulekut parandada.

Oodatud on õpetajad, lapsevanemad ja teised teemast huvituvad inimesed.

Eeloleva teemaõhtu viib läbi Järvamaa Rajaleidja keskuse psühholoog Marie Runnel.

Osalemiseks palume registreeruda aadressil jarvamaa@rajaleidja.ee või telefonil 58860705 hiljemalt 5. detsembriks kell 10.00.
Osalemine Teemaõhtutel on tasuta ning need toimuvad iga kuu esimesel esmaspäeval 17:30-18:45; arutelusid juhivad Järvamaa Rajaleidja keskuse spetsialistid, kes pühenduvad ühele kindlale teemale oma valdkonnas. Rajaleidja võrgustiku tegevusi rahastab Euroopa Liidu Sotsiaalfond.

Lisainfo:
Marie Runnel
Psühholoog
marie.runnel@rajaleidja.ee