Õpilaste kiitus

Direktori 07.06.2017.a käskkiri nr 3-2/17/51 „Õpilaste kiitmine”

  1. Avaldan k i i t u s t väga hea õppeedukuse eest 2016/2017. õppeaastal järgmistele õpilastele:

1.a klass – Mauris Hussar, Martha Marii Ivanov, Marko Leotoots, Leene Martoja, Kaspar Nurmsalu, Marii Pajula, Enrico Peilman, Eliis Pärn, Ann Marii Saar, Age Urb, Mia Vors;
1.b klass – Rasmus Eelsaar, Keitlin Int, Kelly Kalda, Oskar Lill, Robin Peetsalu;
2.a klass – Jasper Alla, Anete Elvelt, Isabel Kangur, Eliise Koovit, Anett Krasavin, Mart, Kõnno, Joosep Perm, Oliver Sild, Andry Veskimäe, Marek Õun;
2.b klass – Laura Juhanson, Marta Kaldam, Karl Erik Kirss, Diandra Leppenit, Virko Maasik, Elinor Martin, Johanna Prey, Birgita Priks, Romet Roosileht, Birgit Sõrmus, Merilin Viiklaid, Iti Õun;
3.a klass – Sten Aer, Hanna Hiob, Petra Cassandra Laaneoks, Meribel Lehemets, Saara Martoja, Erjo Meitus, Greete-Getriin Osolin, Magnus Raidvere, Mona Raidvere, Andra Roosaare, Laura Sild, Steven Isak Tambla, Liis Margaret Tamme, Cassandra Tuisk, Kaisa Wirth;
3.b klass – Caroliine Marii Kotova, Teele Elise Toom, Sandra Triisa, Kristiina Tsimbota;
4.a klass – Sigrid Barnabas, Laura-Lisanna Nurmsalu, Maarja Liis Rüütel, Grethel Saviste, Teele Lotte Trug;
4.b klass – Emili Heinaste, Merilin Norkroos;
5.a klass – Daniel Tihu;
5.b klass – Egert Ninep, Kirke Pärn;
5.c klass – Aleks Lember, Egert Suits;
6.a klass – Rainer Ainomäe, Lisette Haug, Raul Ruugla, Maivo Sirelbu, Sten-Erik Tamme;
6.b klass – Kaisa Kaldam, Hanna Liisa Rüütel;
7.a klass – Eliise Peržinski, Aiki Suits, Lizette Marii Õisma;
8.b klass – Crissondra-Lisette Galindons, Marten Lehtsaar, Martin Leotoots, Heidy Heleen Trug.

  1. Avaldan k i i t u s t hea õppeedukuse eest 2016/2017. õppeaastal järgmistele õpilastele:

1.a klass – Alandra Aasma, Kaspar Ehasalu, Ingeri Elmik, Anni Karing, Kevin Kotsalainen, Kaspar Kurim, Rico Robin Langerpaur, Angelina Lužetskaja, Selina Rebane;
1.b klass – Kelli Ivask, rain Kinsiver, Mairon Kuik, Marilin Maasikas, Nora-Loreen Norma, Grete-Marie Olde, Kaspar Pettai, Lisanna Pikas, Marta Rajaveer, Rhea-Silvia Roosmäe, Sirelin Sirelbu, Kristel Tamm, Markus Valting, Kaur Vilpuu;
2.a klass – Ronald Marcel Kotjuh, Hanna Marie Mandre, Kris-Mario Ortikova, Eliise Saar, Karl Gustav Savi;
2.b klass – Mirtel Jaas, Alen Jefimov, Mirtel Kivirand, Maikel Liiva, Karola Okas, Henri Peet, Robin Raudsepp, Kristjan-Erik Selter, Ken Urb;
3.a klass –Karolin Assin, Janar Koit, Mirely Pakkanen, Kristin Perle, Lisete Pähk, Rasmus Rooba, Rico Sagor, Hanna-Maria Vilms;
3.b klass –Valeri Danjuk, Kristelle Kägu, Evelyn Mändla, Marek-Adrian Mäsak, Avely Müür, Oliver Peetsalu, Meribel Pärn, Andra-Lii Soe, Lisete Suvi, Age-Anette Vunder, Tom Mario Välja;
4.a klass – Karl Keio Aare, Janar Altmäe, Stever Hallika, Radis Indermitte, Meribel Insler, Karl Joosep Jürgen, Robert Milan Kotjuh, Robert Lakiza, Markus Piim, Elsa Punapart, Lauri Tihemets, Teele Viilup, Reivo Väljamaa;
4.b klass – Lisett Avloi, Karlis Hallik, Hendri Kingisepp, Rasmus Leotoots, Mihkel Liiva, Carina-Margit Ott, Andre Priks, Gerli-Ann Saadi, Ly-Andra Stokmann, Helerin Tusis, Henry Valdsalu, Liis Äkke;
5.a klass –Keily-Marleen Frei, Keitlin Kaaret, Tavor-Robert Kivilo, Laura Länkur, Lauri Olde, Asko Olonen, Roomet Reinsalu, Kevin Saluste, Steven Torm, Anne Maria Vaher;
5.b klass –Randolf Alt, Rait Kohk, Remo Rico Martinson, Ade-Briana Nurk, Laura Pilv, Adele-Lisette Saar, Timo Žmud, Kirsi Tamsalu, Eviita Õisma;
5.c klass –Simon Usar;
6.a klass – Ferkle Kalaus, Robin Kalpus, Cevin Liivat, Tony Schwarzstein, Lene Sepandi, Gregori Sild, Markus Vilmre;
6.b klass –Nelly-Marleen Elias, Birgit Grupmann, Kevin Klaas, Gerhard Juvonen, Selyn Kazakova, Rebecca Künnapuu, Emma Leen Paalpere, Miko Saukkonen, Romel Vahtra, Kermo Uusleer;
7.a klass – Kenzo Brauer, Loreta Meos;
7.b klass –Grete Nugis, Tuule Elise Riispap, Markus Salum, Stella Victoria Siider, Gabriel Simson, Kevin Wirth;
8.a klass – Indrek Lammer, Kristiina Pärl, Sirle Talimaa;
8.b klass – Hans Artur Ehman, Lisete Laukus, Natali Martin, Rene Münzer, Gert Randoja, Anni Roost, Ingre Tammik, Kaarel Vene;
10. klass – Heli Hiiemäe, Andre Tuul;
11. klass – Germo Aabla, Anu Nadel, Ebe Paberit.