Õpilaste kiitus

Direktori 23.02.2017.a käskkiri nr 3-2/17/12 „Õpilaste kiitmine”

  1. Avaldan k i i t u s t väga hea õppeedukuse eest 2016/2017. õppeaasta II trimestril järgmistele õpilastele:

2.a klass – Jasper Alla, Anete Elvelt, Isabel Kangur, Eliise Koovit, Anett Krasavin, Hanna Marie Mandre, Kris-Mario Ortikova, Joosep Perm, Andry Veskimäe, Marek Õun;
2.b klass – Laura Juhanson, Emma Kesküla, Karl Erik Kirss, Diandra Leppenit, Virko Maasik, Elinor Martin, Johanna Prey, Birgita Priks, Romet Roosileht, Birgit Sõrmus, Merilin Viiklaid, Iti Õun;
3.a klass – Sten Aer, Hanna Hiob, Petra Cassandra Laaneoks, Meribel Lehemets, Saara Martoja, Erjo Meitus, Greete-Getriin Osolin, Mona Raidvere, Andra Roosaare, Laura Sild, Steven Isak Tambla, Liis Margaret Tamme, Cassandra Tuisk;
3.b klass – Caroliine Marii Kotova, Teele Elise Toom, Sandra Triisa, Kristiina Tsimbota;
4.a klass – Laura-Lisanna Nurmsalu, Maarja Liis Rüütel, Gretel Saviste, Teele Lotte Trug;
4.b klass – Emili Heinaste, Merilin Norkroos;
5.c klass – Egert Suits;
6.a klass – Rainer Ainomäe, Lisette Haug, Sten-Erik Tamme;
6.b klass – Kaisa Kaldam, Selyn Kazakova, Hanna Liisa Rüütel;
7.a klass – Eliise Peržinski, Aiki Suits;
8.b klass – Marten Lehtsaar, Martin Leotoots, Ingre Tammik, Heidy Heleen Trug;
9.b klass – Samuel Ehman, Teisi Unt.

 

  1. Avaldan k i i t u s t hea õppeedukuse eest 2016/2017. õppeaasta II trimestril järgmistele õpilastele:

2.a klass – Ronald Marcel Kotjuh, Mart Kõnno, Eliise Saar, Karl Gustav Savi, Oliver Sild, Jane-Ly Tapp;
2.b klass – Mirtel Jaas, Alen Jefimov, Marta Kaldam, Mirtel Kivirand, Maikel Liiva, Karola Okas, Henri Peet, Robin Raudsepp, Kristjan-Erik Selter;
3.a klass –Karolin Assin, Janar Koit, Mirely Pakkanen, Kristin Perle, Lisete Pähk, Magnus Raidvere, Rasmus Rooba, Rico Sagor, Hanna-Maria Vilms, Kaisa Wirth;
3.b klass –Arkadi Burujan, Valeri Danjuk, Kristelle Kägu, Evelyn Mändla, Marek-Adrian Mäsak, Avely Müür, Oliver Peetsalu, Meribel Pärn, Andra-Lii Soe, Lisete Suvi, Age-Anette Vunder, Tom Mario Välja;
4.a klass – Karl Keio Aare, Janar Altmäe, Sigrid Barnabas, Indra Elmik, Stever Hallika, Radis Indermitte, Meribel Insler, Robert Milan Kotjuh, Markus Piim, Elsa Punapart, Reivo Väljamaa;
4.b klass – Lisett Avloi, Hendri Kingisepp, Rasmus Leotoots, Mihkel Liiva, Carina-Margit Ott, Gerli-Ann Saadi, Ly-Andra Stokmann, Helerin Tusis, Henry Valdsalu, Liis Äkke;
5.a klass –Tavor-Robert Kivilo, Lauri Olde, Kevin Saluste, Daniel Tihu, Steven Torm, Anne Maria Vaher;
5.b klass –Remo Rico Martinson, Egert Ninep, Ade-Briana Nurk, Laura Pilv, Timo Žmud, Kirsi Tamsalu, Eviita Õisma;
5.c klass – Aleks Lember, Simon Usar;
6.a klass – Ferkle Kalaus, Robin Kalpus, Cevin Liivat, Raul Ruugla, Tony Schwarzstein, Lene Sepandi, Gregori Sild, Maivo Sirelbu, Markus Vilmre;
6.b klass –Nelly-Marleen Elias, Birgit Grupmann, Rebecca Künnapuu, Emma Leen Paalpere, Miko Saukkonen, Romel Vahtra;
7.a klass – Kenzo Brauer, Loreta Meos;
7.b klass –Grete Nugis, Tuule Elise Riispap, Stella Victoria Siider, Markus Salum, Gabriel Simson;
8.a klass – Indrek Lammer, Agne Rattik;
8.b klass – Hans Artur Ehman, Crissondra-Lisette Galindons, Lisete Laukus, Natali Martin, Rene Münzer, Gert Randoja, Kaarel Vene;
9.a klass – Greete-Liis Artla, Karmen Kerge, Helena Marie Paimets, Karl Markus Reisenbuk, Liisi Sulbi, Meelis Välba, Rait Õlge;
9.b klass – Siim Aer, Robertha-Grethel Agu, Diandra-Cheliin Martinson, Silver Münzer, Vanessa Natus, Kirsi Rebane, Damaris-Ly Tambla, Heigo Tornik.